پرستار بیمار در منزل

خدمات نگهداری، مراقبت و پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل در واقع حضور یک فرشته مهربان برای مراقبت از بیمار در منزل شخصی را تداعی می‌کند. ممکن است برای هر کدام از ما پیش آمده باشد که خودمان و یا عزیزانمان درگیر بیماری‌هایی شده باشیم که نیاز به مراقبت و پرستاری در بیمارستان و یا خانه داشته باشیم. در این حالت استخدام پرستار بیمار که تخصص کافی در زمینه بیماری داشته باشد و بتواند در پروسه درمان بیماری در منزل به بیمار کمک کند بسیار پر اهمیت و ضروری جلوه می کند. گاها ما به دلیل شلوغی و آلودگی بسیار محیط بیمارستانی ترجیح می‌دهیم تا شرایط مناسب برای درمان بیمار در منزل شخصی خودش و در آرامش کامل ایجاد شود. مرکز خدمات پرستاری در منزل عاطفه یک مرکز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده که طی 20 سال سابقه درخشان خود به مشتریان با افتخار خدمت اعزام پرستار بیمار در منزل را بصورت حرفه ای ارائه کرده است.

وظایف پرستار بیمار در منزل

همانطور که از نام آن مشخص است، وظایف پرستار بیمار در منزل مراقبت و نگهداری از بیمار در خانه خود می باشد. البته گاها خانواده ها برای مراقبت بهتر از بیمار خود در بیمارستان و یا خانه سالمندان و یا سایر موسسات نیز پرستار بیمار استخدام می‌کنند. اما بطور کلی پرستاری که قرار است از بیمار مراقبت کند حتما باید تخصص و تجربه کافی در زمینه بیماری مربوطه را داشته باشد. علاوه بر این اکثر پرستاران بیمار مدرک بهیاری و یا پرستاری دارند.

دادن دارو به بیمار طبق تجویز پزشک معالج، بررسی وضعیت بیمار مثل چکاپ زمانبندی شده فشار خون، تعویض پانسمان، تزریقات، انجام فیزیوتراپی در منزل و …  همه از مواردی است که برستار حرفه ای و با تجربه در حین انجام خدمت بصورت کلی برای بیمار انجام می‌دهد.  البته در موارد خاص مثل موارد زیر  ممکن است پرستار وظایف تخصصی تری نیز داشته باشد:

  • پرستاری از بیماران جراحی شده و در بستر
  • پرستاری از بیماران سرطانی
  • پرستاری از بیماران اعصاب و روان
  • پرستاری از بیماران جراحی شده
  • پرستاری از بیماران ICU، CCU،CVA،CP، MS

گاها ممکن است بیمار یک کودک و یا سالمند باشد که در این حالت پرستار سالمند متخصص و آشنا به بیماری و یا یک پرستار کودک آشنا با موضوعات و بیمارهای کودکان به منزل شما اعزام خواهد شد.

 

استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی

یکی از کارهایی که انجام آن در زمان بیماری به دلیل کمبود بنیه و یا گاها مشکلات حرکتی برای بیماران بسیار مشکل است، استحمام و انجام امور مربوط به نظافت شخصی، رفتن به توالت و یا مرتب کردن و سلمانی موها می‌باشد. بعضی از بیماران به دلیل مشکلاتی همچون بی اختیاری در ادرار و … نیاز به پوشک شدن دارند، که این مورد نیز در حیطه وظایف پرستار بیمار می‌باشد.

استحمام سالمند در منزل
مراقبت و نگهداری از بیمار

مراقبت و نگهداری از بیمار ، برقراری یک ارتباط دوستانه و صمیمی با بیمار یکی از مهمترین وظایف پرستاران بیمار می‌باشد. این موضوع باعث می‌شود تا عزیزان شما  احساس آرامش و اعتماد بیشتری داشته باشند و این باعث تسریع در روند بهبود بیماری خواهد شد.

پرستار بیمار در منزل
انجام پانسمان و تزریقات و فیزوتراپی در منزل

یکی از وظایفی که پرستار بیمار با توجه به تخصص خود به عهده دارد، انجام تزریقات  و همچنین شستشوی زخم، تعویض بانداژ و پانسمان بیمار و یا انجام فیزیوتراپی در منزل است. بیمارانی که در دوران نقاهت پس از جراحی هستند و یا افرادی که دچار زخم بستر شده‌اند، همگی نیازمند این قبیل مراقبت ها و خدمات می‌باشند.

تزریقات و پانسمان در منزل
رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار در منزل

پرستار بیمار طبق زمانبندی مشخص شده توسط پزشک معالج دارو را به بیمار یادآوری می‌کند و وظیفه دارو دادن به وی را برعهده خواهد داشت. علاوه بر این پرستار موظف است در صورت نیاز بصورت روزانه و هفتگی فشار خون و یا میزان قند خون وی را اندازه‌گیری نماید. پرستار با توجه به درخواست پزشک می‌تواند گزارشات دوره‌ای از وضعیت بیمار برای وی تهیه و ارسال نماید.

نگهداری سالمند در منزل در تهران

چرا پرستار سالمند در منزل عاطفه

پرستاران سالمندی که توسط موسسه دارای مجوز خدمات پرستاری در منزل عاطفه به منازل شما اعزام می‌شوند  مزیت‌های زیادی نسبت به سایر پرستارانی که بصورت شخصی فعالیت می‌کنند، دارند.

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

شما می‌توانید با توجه به شرایط و نیاز خود از خدمات پرستاری بیمار در منزل بصورت ساعتی، روزانه و حتی شبانه‌روزی بهره بگیرید.

خدمات با کیفیت و تخصصی

این افراد کسانی هستند که عاشق خدمت هستند و می‌توانند با بیمار شما ارتباط عاطفی داشته باشند، از این رو انجام کارهای آنها نه صرفا از روی انجام وظیفه بلکه توام با عشق و محبت خواهد بود.

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

پرستاران بیمار عاطفه آموزش‌های لازم را در خصوص نگهداری، مراقبت و پرستاری از بیمار دیده‌اند و به امور درمانی و وظایف خود آشنایی کامل دارند.

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

موسسه مشاوره و خدمات پرستاری در منزل عاطفه یک مرکز دارای مجوز از وزارت بهداشت و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشد.

نظارت مستمر بر روند انجام کار

برای افزایش سطح کیفی خدمات و جلب رضایت مشتریان عزیز، عملکرد کلیه کارکنان و تیم پرستاری و مراقبتی ما بصورت مستمر نظارت و بررسی می‌شود.

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

کلیه بهیاران و پرستاران این مرکز از بین افراد با تجربه و متعهد انتخاب شده‌اند.

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شما می‌توانید جهت مشاوره و یا مطرح کردن موضوعات خود بصورت 24 ساعته در 7 روزه هفته با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

با توجه به اینکه این مرکز تحت نظارت مراجع ذیصلاح می‌باشد، دستمزدها بر اساس تعرفه مجاز و بصورت توافق طرفین متناسب با بودجه شما مشخص می‌گردد.

قیمت و دستمزد پرستار بیمار در منزل

قیمت پرستار بیمار در منزل با توجه به میزان تحصیلات، تجربه و تخصص و نیز نحوه عقد قرارداد بصورت روزانه، شبانه‌روزی و نیز قراردادهای مدت دار و همچنین شرح وظایف وی ( با توجه به وضعیت جسمانی فرد و نوع بیماری و نیاز به مراقبت های ویژه ) متغییر می‌باشد. یکی از مزایای استخدام پرستار از طریق موسسات پرستاری دارای مجوز، مشخص بودن قیمت و تعرفه دستمزد پرستار بیمار در منزل می‌باشد. شما می‌توانید با تماس با مرکز خدمات پرستاری در منزل عاطفه از مشاوران ما در این زمینه کمک بگیرید. این مرکز با توجه به شرایط و درخواست شما و بودجه موردنظر شما مراقب،نگهدار و پرستار بیمار مجرب را به منزل شما اعزام خواهد کرد.

پرستار بیمار در منزل