خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل عاطفه

همه ما می‌دانیم که سالمندان و کودکان‌مان عزیزترین افراد زندگی‌مان هستند. همواره علاقه داریم تا بهترین لحظات را برای ایشان فراهم نمائیم. اما مشغله‌های کاری مانع از آن می‌شود تا تمام و کمال در کنار این عزیزان باشیم. در چنین شرایطی اعتماد به افرادی که بتوانند در نبود ما به بهترین نحو از پدر و مادر سالمند و فرزند دلبندمان مراقبت و پرستاری نمایند کاری بسیار سخت است. مرکز خدمات پرستاری در منزل عاطفه با شناسایی این نیاز فضایی را فراهم کرده تا با غربالگری و انتخاب پرستاران و مراقبان شایسته و آموزش تخصصی به ایشان، به این نیاز شما عزیزان پاسخ بگوید. دایره خدمات مرکز عاطفه  طیف وسیعی از خدمات پرستاری در منزل شامل مراقبت، نگهداری و پرستاری از سالمند در منزل، مراقبت، نگهداری و پرستاری از کودک و بهیاری، مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل و پزشک خانواده و یا خدمات پرستاری بالینی همچون تزریقات، پانسمان زخم، فیزیوتراپی در منزل می‌باشد. در زیر به معرفی مفصل این فعالیت‌ها خواهیم پرداخت.

ویزیت پزشک در منزل

انجام خدمات بهیاری و پزشکی در منزل و هماهنــگی جهــت ویزیـت پزشـک متخصص و سایــر خدمات درمانی مانند پانسمان زخم، تزریقات  و فیزیوتراپی در مـنزل و … زیـر نظر پزشک در تهران و سایر نقاط ایران

پرستار بیمار

این خدمت شامل عقد قرارداد و هماهنگی در زمینه ارسال نگهدار، بهیار و پرستار بیمار در منزل بصورت ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی در تهران و سایر شهرها و خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشد.

پرستار کودک

این خدمت شامل عقد قرارداد در زمینه ارسال نگهدار بچه، مراقب نوزاد و پرستار کودک در منزل بصورت ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی در تهران و سایر نقاط کشور  و پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشد.

پرستار سالمند

این خدمت شامل عقد قرارداد در زمینه ارائه نگهدار سالمند، مراقب سالمند و پرستار سالمند در منزل بصورت ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی در تهران و اقصی نقاط ایران و همچنین پشتیبانی در طول هفته بصورت ۲۴ ساعته می‌باشد.

مرکز خدمات پرستاری در منزل عاطفه یک موسسه معتبر و مورد تائید وزارت بهداشت با شماره مجوز ۱۳۰/۲۱۰۶۴/ص/۹۳ آماده ارائه کلیه خدمات پرستاری در منزل به شما عزیزان می‌باشد.

خدمات پرستاری حرفه‌ای و تخصصی

مرکز عاطفه تمام تلاش خود را برای انتخاب کادری مجرب و متخصص و آشنا به موضوعات پرستاری در منزل معطوف کرده است، تا مایه آرامش و آسایش خاطر شما عزیزان باشند.

پشتیبانی شبانه‌روزی

این مرکز جهت رفاه حال مشتریان گرامی و آسودگی خاطر شما در تمامی روزهای هفته و ساعات شبانه روز آماده پشتیبانی ودریافت پیشنهادات و رسیدگی به انتقادات می‌باشد.