آزمایش در منزل

نمونه گیری در منزل و محل کار

دلایل بسیاری وجود دارد که افراد نمونه گیری در منزل را به آزمایشگاه ترجیح ‌می‌دهند. خوشبختانه برای انجام آزمایش خون نیازی به صرف وقت در صف‌های طولانی آزمایشگاه نیست و می‌توان به راحتی در محیط خانه یا محل کار با همان دقت آزمایشگاه نسبت به نمونه گیری خون در منزل و محل کار اقدام کرد. ما در مرکز خدمات پرستاری عاطفه با بیش از ۲۰ سال تجربه به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات و انجام نمونه گیری در منزل و محل کار هستیم.

نمونه گیری در منزل و محل کار به چه کسانی توصیه می‌شود؟

  • سالخوردگان و کسانی که توانایی انتظار در صف آزمایشگاه را ندارند.
  • افرادی که به تازگی عمل جراحی انجام داده‌اند و توانایی حرکت ندارند.
  • بیماران سرطانی و عفونی و افرادی که دچار نقص ایمنی هستند.
  • افرادی که فاصله‌ی زیادی تا آزمایشگاه دارند و نمی‌خواهند گرفتار ترافیک و جای پارک خودرو شوند.
  • ادارات و شرکت‌هایی که در نظر دارند از کارمندان جهت چکاب یا اطمینان از بیماری خاصی مانند کرونا نمونه گیری انجام گردد.

مزایای نمونه گیری در منزل و محل کار

آزمایش خون در منزل با همان دقتی انجام می‌شود که در آزمایشگاه انجام می‌گیرد. به همان اندازه دقیق است. تقریبا بیشتر آزمایش‌ها در خانه و محل کار قابل انجام هستند و توسط متخصصینی که به منزل یا محل کار شما اعزام خواهند شد، انجام می‌پذیرد.

چکاپ کامل سالمندان در منزل

حضور در آزمایشگاه و انتظار در صف‌‌های طولانی برای سالمندان سخت و طاقت‌فرسا می‌باشد. چکاپ سالیانه به منظور اطلاع از وضعیت سلامتی این افراد توصیه می‌گردد. در چکاپ سالمندان فاکتورهایی ائم از میزان قند خون، چربی خون، وجود قند بیش از حد و پروتئین در ادرار و دیگر موارد بررسی می‌گردد.

چکاپ کامل سالمندان در منزل
نمونه گیری در محل کار

نمونه گیری در محل کار به همان اندازه‌ی انجام آزمایش در آزمایشگاه دقیق است. شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند از امکان نمونه گیری در محل کار استفاده کنند.

آزمایش در محل کار
چکاپ کامل زنان در منزل

اکثر خانم‌ها از مشکلات هورمونی و کم خونی رنج می‌برند. از این رو چکاپ سالیانه به آن‌ها توصیه می‌شود. با انجام نمونه گیری خون در منزل می‌توان تعداد گلبول‌های قرمز و سفید خون، عفونت و کم خونی را بررسی کرد. از این رو برای بررسی وضعیت سلامتی زنان چکاپ کامل توصیه می‌شود.

چکاپ کامل زنان در منزل
چکاپ کامل مردان در منزل

بسیاری از بیماری‌ها بدون علامت هستند بنابراین بهترین راه برای تشخیص زود هنگام و جلوگیری از پیشرفت آن‌ها انجام چکاپ سالیانه می‌باشد. به‌منظور غربالگری و جلوگیری از پیشرفت بیماری انجام چکاپ سالیانه توصیه می‌شود. در چکاپ کامل مردان کبد چرب، دیابت و پروستات بررسی می‌گردند و با انجام آزمایش STD می‌توان ابتلا به بیماری‌های مقاربتی را تشخیص داد.

چکاپ کامل مردان در منزل
آزمایش نوزاد در منزل

محیط خارج از منزل برای نوزاد تازه متولد شده مناسب نیست. آزمایش‌های غربالگری، تست زردی نوزاد، تیروئید و … به راحتی در منزل قابل انجام هستند. برای انجام آزمایش نوزاد در منزل کافی است که با کارشناسان ما در مرکز خدمات پرستاری عاطفه تماس بگیرید.

آزمایش نوزاد در منزل
چکاپ کامل بارداری در منزل

خانم‌هایی که قصد بارداری دارند و مادران باردار بایستی آزمایش‌های پیش از بارداری و غربالگری در حین بارداری انجام دهند. آزمایش‌های سه ماهه‌ی اول و دوم و سوم بارداری در خانه قابل انجام هستند و از آنجایی که بهتر است مادران باردار در این دوران استراحت بیشتری کنند. برخی از مادران باردار به توصیه‌ی پزشک در استراحت مطلق به سر می‌برند، انجام نمونه گیری خون در منزل به این افراد توصیه می‌شود.

چکاپ کامل بارداری در منزل

 در این مرکز آزمایش‌های دیگری از جمله چکاپ سرطان سینه، چکاپ سرطان تخمدان، چکاپ سرطان آقایان، چکاپ پیش بینی زمان یائسگی و آزمایش‌های PAP و HPV انجام می‌گیرد.

چرا پرستار سالمند در منزل عاطفه

پرستاران سالمندی که توسط موسسه دارای مجوز خدمات پرستاری در منزل عاطفه به منازل شما اعزام می‌شوند  مزیت‌های زیادی نسبت به سایر پرستارانی که بصورت شخصی فعالیت می‌کنند، دارند.

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

شما می‌توانید با توجه به شرایط و نیاز خود از خدمات پرستاری بیمار در منزل بصورت ساعتی، روزانه و حتی شبانه‌روزی بهره بگیرید.

خدمات با کیفیت و تخصصی

این افراد کسانی هستند که عاشق خدمت هستند و می‌توانند با بیمار شما ارتباط عاطفی داشته باشند، از این رو انجام کارهای آنها نه صرفا از روی انجام وظیفه بلکه توام با عشق و محبت خواهد بود.

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

پرستاران بیمار عاطفه آموزش‌های لازم را در خصوص نگهداری، مراقبت و پرستاری از بیمار دیده‌اند و به امور درمانی و وظایف خود آشنایی کامل دارند.

موسسه رسمی و دارای مجوز از وزارت بهداشت

موسسه مشاوره و خدمات پرستاری در منزل عاطفه یک مرکز دارای مجوز از وزارت بهداشت و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشد.

نظارت مستمر بر روند انجام کار

برای افزایش سطح کیفی خدمات و جلب رضایت مشتریان عزیز، عملکرد کلیه کارکنان و تیم پرستاری و مراقبتی ما بصورت مستمر نظارت و بررسی می‌شود.

مراقبت و نگهداری توام با تجربه و تعهد

کلیه بهیاران و پرستاران این مرکز از بین افراد با تجربه و متعهد انتخاب شده‌اند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

شما می‌توانید جهت مشاوره و یا مطرح کردن موضوعات خود بصورت ۲۴ ساعته در ۷ روزه هفته با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

دستمزد پرستاری متناسب با بودجه شما و تعرفه‌های رسمی

با توجه به اینکه این مرکز تحت نظارت مراجع ذیصلاح می‌باشد، دستمزدها بر اساس تعرفه مجاز و بصورت توافق طرفین متناسب با بودجه شما مشخص می‌گردد.

هزینه نمونه گیری در منزل و محل کار

هزینه نمونه گیری در منزل و محل کار با توجه به نوع آزمایش و محل انجام آن متفاوت است. برای مشاوره‌ی رایگان و اعزام نیرو جهت انجام نمونه گیری با کارشناسان ما تماس بگیرید.  این مرکز با توجه به درخواست شما و آزمایش مربوطه، نیروی متخصص آزمایشگاه را به منزل یا محل کار شما اعزام خواهد کرد. برای اطلاع از جزئیات در مورد چگونگی نمونه گیری خون در منزل، شرکت‌های بیمه‌ی طرف قرارداد و درخواست و ثبت نوبت با کارشناسان ما در مرکز خدمات پرستاری عاطفه تماس با شماره‌‌ی ۴۴۰۳۳۸۵-۰۲۱ بگیرید.

آزمایش پزشکی در منزل